Aukščiausios kokybės odiniai, gobeleniniai, minkšti svetainės baldai, sofos, lovos ir kiti miegamojo baldai.

STIPRIAUSI LIETUVOJE 2014

Norime pasidžiaugti, jog įgijome „Stipriausi Lietuvoje 2014“ sertifikatą.
„Stipriausi Lietuvoje 2014“ – tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Sertifikatas įrodo įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Skaityti daugiau

Naujoji sofa Fausta

Su džiaugsmu pranešame, jog mūsų salonuose Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje jau galite užsisakyti sofą „Fausta". „Fausta" - neeilinis mūsų gaminys. Ji ne tik patogi sėdėti, bet ir turi miegamąjį mechanizmą, kuris be abejonės pravers užtrukus svečiams bei leis jiems ištikrųjų pasijusti lyg namuose. Tačiau bene didžiausias „Faustos" privalumas - nuvelkamas gobelenas, kurį galima lengvai išskalbti ar pakeisti į kitokio atspalvio, jei atsirado noras atnaujinti namus. Taigi ši sofa - ypač praktiškas sprendimas turintiems augintinių, mažų vaikų ar tiesiog mėgstantiems dažniau keisti namų interjerą.

Skaityti daugiau

Naujos kėdės IKO

Su džiaugsmu informuojame, jog mūsų salonus pasiekė naujosios kėdės IKO. Švediška kokybė ir nepaprastas patogumas. Galite rinktis net iš kelių gobeleno spalvų ir dviejų tipų kojų - baltų arba ąžuolinių. Balta spalva visada suteikia namams daugiau stiliaus bei elegancijos, o ąžuolas įkvepia natūralumo ir jaukumo jausmą. Tvirta, patogu, išvaizdu - Jūsų namų grožiui!

Skaityti daugiau

Paroda BALDAI 2015

Kovo 26 - 29 dienomis dalyvavome XXI tarptautinėje parodoje BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS Litexpo parodų rūmuose. Paroda jau ne pirmą dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos, verslo ir vienintelė taip išsamiai pristato lietuviško dizaino industriją. Kasmet šis renginys suburia baldų gamintojus ir pardavėjus, baldų dizaino, interjero kūrėjus, architektus, projektuotojus bei galutinius vartotojus, besidominančius naujovėmis baldų rinkoje.
Kviečiame apžiūrėti, kaip atrodė mūsų ekspozicija:

 

Skaityti daugiau