Aukščiausios kokybės odiniai, gobeleniniai, minkšti svetainės baldai, sofos, lovos ir kiti miegamojo baldai.

Apie mus

„JAdesigns“ misija yra pasirūpinti labai svarbia namų aplinkos dalimi – kokybiškais, praktiškais ir stilingais baldais!

Atrinkdami baldus lietuviškiems namams, vadovaujamės pagrindiniais – praktiškumo ir stiliaus kriterijais. Suprantama, jog kiekvienas daiktas privalo būti kokybiškas, tačiau visi norime, kad baldai būtų ne tik kokybiški, bet ir praktiški, funkcionalūs, patogūs, stilingi.

Gamindami ar rinkdami kolekcijas Italijoje, Vokietijoje, Belgijoje, stengiamės, kad Jums siūlomi produktai atitiktų minėtus kriterijus. Juk neatsitiktinai prekės ženklo „JAdesigns“ devizas – „Praktiški ir stilingi baldai”.

Mūsų gaminių įvairovė - išties didžiulė. „JAdesigns“ salonuose tikrai rasite modernių ar klasikinių minkštųjų baldų, miegamojo lovų (reikiamos komplektacijos ir matmenų, natūralios odos ar gobeleno).

Siūlome įsigyti importinių valgomojo stalų ir kėdžių, indaujų, vitrinų, komodų, taip pat minkštųjų baldų, interjerą pagyvinančių elementų – veidrodžių, paveikslų, statulėlių, šviestuvų.

Kiekvienas mūsų salonuose ras poreikius atitinkančių įvairių matmenų ir formų pufų, sėdmaišių.

Baldai yra mūsų „socialinis veidas”, kuris iš dalies parodo, kas mes esame. Būtent todėl svarbu, kad interjeras, taip pat baldai atitiktų žmogaus įvaizdį.

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti „JAdesigns“ salonuose!

apie2